Skutočný politik , potrebuje cítiť podporu ľudí.

Autor: David Toth | 3.6.2012 o 17:36 | (upravené 3.6.2012 o 18:11) Karma článku: 7,09 | Prečítané:  424x

V našej krátke ére pekného štátu , Slovenskej republiky sme mali už veľa politických zmien , ktoré nám nikdy nič konkrétneho nepriniesli a len sa striedala moc. Prichádzali rozliční politici , ktorí sa propagovali v najlepšom svetle v najlepších uhloch pohľadu , ale napokon nič nevykonali a slova zostali len sľubmi. Ešte aby tých sľubov nebolo malo , vždy na obzor vyšla aféra , kde boli dotiční zamiešaní v zmysle korupcie čí v nemorálnych rozhodnutiach.

 

Napriek tomu musím nechať priestor pre par výnimiek čo sa pokúšali reprezentovať nielen svoje návrhy a návrhy svojich blízkych známych , čí korporácii ,ktoré ovládajú jednotlivé politické strany .Tieto osobnosti chceli hlavne reprezentovať ľudí a počúvať ich hlas. Prvý nepodarený boj s tými to problémami spustila Iveta Radičová , ktorá chcela  začať reprezentovať ľudí . Veľa ľudí jej vyčíta do dnes , ako sa zachovala , ako dopadlo posledne hlasovanie , prečo spojila dôveru vlády s eurovalom . Pri lepšom pohľade na dané vyskytujúce problémy , nemala moc veľké možnosti na manévre .
ANO je pravda , že bola politická líderka a premiérka . Potom  mnohý ľudia si pomyslia že je to ta hlava , ktorá rozhoduje , no na druhej strane bola na nesprávnom čaše v nesprávnej strane a dôverovala nesprávnym ľuďom čo otáčali krk . Jej pôsobenie môžeme považovať za poučné .. To bol prvý veľký moment Slovenskej politiky .

Ďalší človek čo chcel a chce bojovat proti korupcii , vypočuť si myšlienky ľudí a robiť veci lepšími je Daniel Lipšic. Ale ako raz citoval jeden predstaviteľ novinárskej elity : „je to správny muž v nesprávnej politickej strane “.
Daniel Lipšic je celkom mladý politik v najlepšom veku s ambíciami čo nieje na škodu , ale na druhej stane vie dobre kde je hranica a riadi sa morálnymi pravidlami čo je veľké plus. Konečne sa rozhodol vystúpiť zo strany , kde podľa všetkého pochopil ,že v tejto politickej strane boli iné úmysly ako si on predstavoval .
Nie je to ani 5 minút ako som si čítal clanok na jednom webovom portáli o tom ako Daniel Lipsšic sa vyjadroval že odíde z politiky , keď nebude cítiť podporu ľudí a na druhej strane že keď ju bude mať podporu založí politickú stranu .

Držíme vám palce, ste na dobrej ceste Daniel Lipšic , nezabudnite si uvedomiť že podpora ľudí je oveľa viac ako poltická moc ... 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Ako šperk, ktorý vyhrával vojny, prehráva boj s časom

Bol to vynález desaťročia. Nebyť náramkových hodiniek, niektoré strategické bitky by možno dopadli inak. Dnes prehrávajú samotné náramkové hodinky.

EKONOMIKA

Slovák vytvoril nový dizajn pre TANAP, majú oň záujem

Baví ho, keď sa môže podieľať propagácii Slovenska.


Už ste čítali?